Wegwerkzaamheden in de omgeving van Rotterdam The Hague Airport

28 mei 2026

Van mei tot en met augustus 2026 vinden er wegwerkzaamheden plaats in de omgeving van Rotterdam The Hague Airport. Hierdoor kan extra reistijd ontstaan. Houd hier rekening mee wanneer je naar de luchthaven reist.

A20 richting Gouda vanaf knooppunt Kethelplein (29 mei – 1 juni 2026)

  • Van vrijdag 29 mei 21.00 tot maandag 1 juni 2026 05.00 uur dicht tussen knooppunt Kethelplein en knooppunt Kleinpolderplein. 
  • Opritten Schiedam-Noord (10), Schiedam (11) en Rotterdam-Delfshaven (12) zijn dicht.

De op- en afritten en verbindingswegen kunnen tot een uur eerder worden afgesloten dan hierboven vermeld.

Houd rekening met 10 tot 30 minuten extra reistijd.

A20 tussen knooppunten Terbregseplein en Kleinpolderplein en omgekeerd (3 – 17 juli en 24 juli – 7 augustus 2026)

In de zomer van 2026 is de A20 2 keer 2 weken dicht.

A20 richting Hoek van Holland:

  • Van vrijdag 3 juli 22.00 tot vrijdag 17 juli 05.00 uur dicht tussen knooppunt Terbregseplein en knooppunt Kleinpolderplein. Opritten Crooswijk (15) en Centrum (14) zijn dicht.
  • In de andere rijrichting (A20 richting Gouda) is er een rijstrookversmalling en geldt een maximumsnelheid van 70 km/h in verband met de veiligheid van wegwerkers. Daarnaast wordt er ’s nachts 1 rijstrook afgesloten.

A20 richting Gouda:

  • Van vrijdag 24 juli 22.00 tot vrijdag 7 augustus 05.00 uur dicht tussen knooppunt Kleinpolderplein en knooppunt Terbregseplein. Opritten Overschie (13) en Centrum (14) zijn dicht.
  • In de andere rijrichting (A20 richting Hoek van Holland) is er een rijstrookversmalling en geldt een maximumsnelheid van 70 km/h in verband met de veiligheid van wegwerkers. Daarnaast wordt er ’s nachts 1 rijstrook afgesloten.

De op- en afritten en verbindingswegen kunnen tot een uur eerder worden afgesloten dan hierboven vermeld.

Houd rekening met 30 tot 60 minuten extra reistijd.

Bekijk voor meer informatie de website van Rijkswaterstaat.