Rotterdam The Hague Airport
15 juli 2021
In februari 2010 krijgt de luchthaven de nieuwe naam: Rotterdam The Hague Airport. De Metropoolregio Rotterdam Den Haag is in oprichting en de luchthaven ligt precies tussen de twee steden in. Daarmee is de luchthaven het eerste symbool van de internationale ambities van het samenwerkingsverband tussen de beide steden. Vooral vanuit buitenlands oogpunt gezien een logische beslissing. De City of Peace and Justice ligt op slechts een kwartier rijden vanaf de luchthaven, iets wat veel buitenlanders niet weten.
In dit jaar wordt ook het aanwijzingsbesluit (exploitatievergunning) aangepast om fouten in het oorspronkelijke besluit van 2001 te herstellen.
Misschien ben je ook geïnteresseerd in:
30 april 2025
Invloed van NAVO-top 2025 op Rotterdam The Hague Airport
3 december 2024
Pilot met elektrische vliegtuigtrekker op Rotterdam The Hague Airport
1 augustus 2024
Rotterdam The Hague Airport, Schiphol en Eindhoven Airport keren terug naar internationale standaard rond vloeistoffen in handbagage